aniea_architect silva_001 aniea_architect silva_002 aniea_architect silva_003 aniea_architect silva_004 aniea_architect silva_005 aniea_architect silva_006 aniea_architect silva_007 aniea_architect silva_008 aniea_architect silva_009 aniea_architect silva_010 aniea_architect silva_011 aniea_architect silva_012 aniea_architect silva_013 aniea_architect silva_014 aniea_architect silva_016 aniea_architect silva_017

mieszkanie dla dwojga

Projekt aranżacji wnętrz mieszkania dla dwojga niezależnych i aktywnych osób. Mieszkanie, w zamyśle wygodne schronienie po trudach pracy, zaaranżowane zostało tak aby jak najlepiej wykorzystać dostępny metraż i aby umożliwić utworzenie jak najobszerniejszej przestrzeni dziennej. Salon połączony został z kuchnią poprzez ukrytą jadalnię. Rozkładane elementy i ukryte zabudowy meblarskie mają na celu optycznie powiększenie przestrzeni zapewniając jednocześnie dostateczną przestrzeń dla schowków, szaf i szuflad.

Sypialnia z podniesioną podłogą, podestem wyposażona została w szafę, podest zaś wykorzystany został jako dodatkowa przestrzeń szaf.

Łazienka utrzymana w bieli i szarościach to minimalistyczna, purystyczna wręcz przestrzeń o niewielkich rozmiarach, zapewniająca jednak komfort użytkowania.

W całym mieszkaniu dominuje naturalny kolor drewna, sklejki szkutniczej, liściastej w naturalnym wybarwieniu jak i z białym gradientem. Kompozycję kolorystyczną uzupełnia wszechobecna biel oraz grafitowe i granatowe detale, dodatki.

Projekt: 2019;

Status: w trakcie realizacji;

Powierzchnia mieszkania: ok 55m2;

Lokalizacja: Silva, Gdynia Śródmieście, Polska;

Autor: Andrzej Niegrzybowski