aniea_architect charme loves you_001 aniea_architect charme loves you_002 aniea_architect charme loves you_003 aniea_architect charme loves you_004 aniea_architect charme loves you_005

Charme Loves You

Zadanie projektowe polegało na nowej aranżacji istniejącego sklepu przy wykorzystaniu charakterystycznych elementów składowych bliźniaczego sklepu Charme.

Z uwagi na to iż sklep jest lokalem “multibrandowym”, przyjęto zasadę iż kolorystyka sklepu, pełniąca funkcję tła dla produktów stanowić będzie kompozycję barw jasnych, beżowych. Połączenie bieli z rozjaśnianym dębem, podobnie jak w przypadku bliźniaczego sklepu, ma za zadanie nadać sklepowi skromnego w wyrazie ale szlachetnego charakteru. Kolorystykę tę uzupełniają beżowa posadzka o jednolitej fakturze oraz szare i stalowe dodatki.

Jako że grupa docelowa sklepu jest grupą o dużej rozpiętości wiekowej, podobnie jak w przypadku sklepu Charme, forma wnętrza sklepu jest minimalistyczna, dla odróżnienia jednak wzbogacona klasycznymi dodatkami takimi jak oprawy oświetleniowe czy rozety sufitowe. Całość zyskuje po trosze industrialnego, po trosze marynistycznego, eklektycznego stylu, pozostając jednocześnie w zgodzie z charakterem archetypu, którym jest bliźniaczy sklep Charme.

Nazwa: Projekt wnętrz sklepu z luksusową odzieżą damską “Charme Loves You”

Lokalizacja: Centrum Handlowe Klif, Gdynia;

Projekt I realizacja: 2016;

Powierzchnia: 73m2;

Projekt: Andrzej Niegrzybowski

Zdjęcia: Maciej Szajewski